Pokaż więcej

Sevibus Sp. z o.o.
2020

Tacho & CB Serwis

W centrum serwisowym „Sułowska 10” znaleźć można profesjonalną firmę obsługującą przewoźników zajmujących się transportem osób i rzeczy w zakresie kalibracji i legalizacji tachografów cyfrowych oraz analogowych, naprawą i montażem tych urządzeń, a także kontrolą prawidłowego działania ograniczników prędkości. Serwis Tacho & CB Serwis Dawid Rybka posiada wymagane polskimi i międzynarodowymi przepisami uprawnienia do ww. czynności, […]

Więcej
Centrum usług motoryzacyjnych Sułowska 10 Wrocław Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Myjnia TIR Przewóz osób Tachografy CB Przeglądy rejestracyjne Geometria kół

Dawid Rybka

Tacho & CB Serwis

W centrum serwisowym „Sułowska 10” znaleźć można profesjonalną firmę obsługującą przewoźników zajmujących się transportem osób i rzeczy w zakresie kalibracji i legalizacji tachografów cyfrowych oraz analogowych, naprawą i montażem tych urządzeń, a także kontrolą prawidłowego działania ograniczników prędkości.

Serwis Tacho & CB Serwis Dawid Rybka posiada wymagane polskimi i międzynarodowymi przepisami uprawnienia do ww. czynności, jak również do wystawiania certyfikatów potwierdzających istnienie i prawidłowe działanie zamontowanych w pojeździe urządzeń.

Ponadto oferuje kompleksową obsługę w zakresie CB Radia (sprzedaż, doradztwo i montaż  w samochodach osobowych i ciężarowych) oraz naprawę czy też strojenie zakupionego lub posiadanego radioodbiornika.

Odwiedź stronę: Tacho & CB Serwis Dawid Rybka na Facebooku