ważne informacje


ZATRUDNIMY KIEROWCÓW ZATRUDNIMY MECHANIKÓW
Sevibus S.A.

INFORMACJA O GODZINACH OTWARCIA
OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 

 Informujemy, iż nasza stacja kontroli czynna jest przez sześć dni w tygodniu:


poniedziałek: 700 - 2000
wtorek: 700 - 2000
środa: 700 - 2000
czwartek: 700 - 2000
piątek: 700 - 2000
sobota: 900 - 1400
niedziela: nieczynne

W dniu 24.12.2018r. (Wigilia) - zapraszamy w godzinach: 900 - 1200
W dniach 25-26.12.2018r. (I i II dzień Świąt) - stacja nieczynna
W dniu 31.12.2018r. (Sylwester) - zapraszamy w godzinach: 900
- 1400

Nasi diagności dostępni są dla Państwa pod numerami telefonów:

Stacja Kontroli Pojazdów: 717 188 977
Tomasz Stasik: 504 448 810
Kazimierz Bednarczuk: 530 688 000
Ryszard Pasieka: 517 812 612
 

oraz pod adresem e-mail: oskp@sevibus.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 marzec 2018r.

INFORMACJA O URUCHOMIENIU OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Informujemy, iż w dniu jutrzejszym tj. 4 marca 2018r. OSKP Sevibus S.A. ponownie otwiera się dla Państwa.
Zapraszamy na badania rejestracyjne, przeglądy okresowe oraz kontrolne.
Jesteśmy najnowocześniejszą stacją kontroli pojazdów we Wrocławiu, prowadząc badania kontrolne wszystkich typów pojazdów w oparciu o dwie linie diagnostyczne polskiej firmy Unimetal

Zapraszamy właścicieli pojazdów osobowych, ciężarowych, dwuśladów i czterośladów a także tych z napędem 4x4 do naszej stacji kontroli pojazdów znajdującej się we Wrocławiu, przy ul. Sułowskiej 10.

Stacja Kontroli czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 2000 oraz w soboty w godzinach: 900 - 1400.
 

Z okazji otwarcia Stacji oraz 10 - lecia Sevibus S.A. od jutra, do dnia 7 marca 2018r. co 10 klient, który odwiedzi naszą stację i dokona przeglądu rejestracyjnego dodatkowo otrzyma od nas miłą (i smaczną) niespodziankę :)


 

 

 

 

 

 

 


 


1 marzec 2016r.

INFORMACJA O CZASOWYM ZAMKNIĘCIU STACJI KONTROLI

Informujemy, iż w związku ze zmianą siedziby firmy od dnia  1 marca 2016r. (wtorek) OSKP Sevibus S.A.zawiesza swoją działalność.
Już wkrótce poinformujemy Państwa o terminie uruchomienia OSKP w nowej siedzibie.

 

5 czerwiec 2015r.

INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI OSKP W OKOLICACH ŚWIĘTA BOŻEGO CIAŁA

W dniu 4 czerwca 2015r. (czwartek - Boże Ciało) OSKP Sevibus S.A. będzie nieczynna.
W dniu 5 czerwca 2015r. (piątek) OSKP Sevibus S.A. będzie czynna do godziny 17:00.

 

22 maj 2014r

SPRAWDŹ NA WIOSNĘ STAN SWOJEGO SAMOCHODU!

OSKP Sevibus S.A. zaprasza wszystkich użytkowników 4 kółek na przeglądy stanu technicznego.

Wykwalifikowani diagności sprawdzą podstawowe elementy Twojego pojazdu, pod kątem ich sprawności, a także fachowo przeprowadzą wymagany przepisami przegląd rejestracyjny.

Proponujemy sprawdzenie i ocenę stanu technicznego zawieszenia, układu kierowniczego, hamulców. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić dodatkowe badania techniczne, pozostałych podzespołów.

Przyjedź, sprawdź swój pojazd. Już niedługo wakacje, więc nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę...

 

 

2 listopad 2013r

SPRAWDŹ PRZED ZIMĄ SWÓJ SAMOCHÓD!
OSKP Sevibus S.A. zaprasza wszystkich użytkowników 4 kółek na jesienne przeglądy stanu technicznego.
Z nami zima Cię nie zaskoczy.
U nas wykwalifikowani diagności sprawdzą podstawowe elementy Twojego pojazdu, pod kątem ich sprawności w zbliżających się, trudniejszych warunkach pogodowych.

Proponujemy sprawdzenie i ocenę stanu technicznego zawieszenia, układu kierowniczego, hamulców. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić dodatkowe badania techniczne, pozostałych podzespołów.

Przyjedź, nie czekaj na zmianę pogody! Dla wszystkich korzystających z oferty stacji - sprawdzenie i regulacja świateł - GRATIS!

 

16 lipiec2013r

Informujemy, iż ze względu na sezon urlopowy od dnia dzisiejszego do 10.08.2013r. STACJA KONTROLI POJAZDÓW w dni powszednie  czynna będzie w godzinach: 800-1800, a w soboty 900-1200 (oczywiści w przypadku klientów stacja będzie otwarta w normalnych godzinach pracy).

 

10 czerwiec 2013r

 

Informujemy, iż dla Państwa wygody od dnia dzisiejszego, na Stacji Kontroli Pojazdów uruchomiliśmy terminal do bezgotówkowej płatności za usługi diagnostyczne. Teraz za przegląd swojego pojazdu możesz zapłacić kartą Visa lub Mastercard!

 

 

23 październik 2013r.
URUCHAMIAMY OKRĘGOWĄ STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW!!


Szanowni Państwo
Z radością i dumą informujemy, iż od dnia jutrzejszego tj. 23 października 2012r. uruchamiamy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów!

 

Nasza stacja diagnostyczna oparta jest na najnowszej linii diagnostycznej firmy Unimetal , która pozwala na przeprowadzenie kompleksowych badań samochodów osobowych, ciężarowych i pozostałych pojazdów o DMC do i powyżej 3,5t.

Zapraszamy na badania techniczne wszystkich typów pojazdów!

 

STACJA CZYNNA JEST W DNIACH:

od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1900  telefon: +48 71 73 60 256
w soboty w godzinach: 900 - 1400 e-mail: oskp@sevibus.pl

                                                                           
                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startujemy od 23 października 2012r od godziny 700

 

 

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW - SEVIBUS
 

słów kilka o stacji...

Stacja diagnostyczna oparta jest na najnowszej linii diagnostycznej firmy Unimetal , która pozwala na przeprowadzenie kompleksowych badań samochodów osobowych, ciężarowych i pozostałych pojazdów o DMC do i powyżej 3,5t.

Nasza stacja wyposażona jest między innymi w:

Płyta do badania zbieżności UNC-8

Płytę do badania zbieżności do i powyżej 3,5t - UNC-8
UNC-8 służy do oceny prawidłowości ustawienia kół jezdnych pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do i powyżej 3,5t. Urządzenie UNC-8 składa się z zespołu najazdowego oraz jednostki sterującej. Przeznaczeniem urządzenia jest szybkie sprawdzanie prawidłowości ustawienia kół. Podczas badania technicznego pojazdu, zamontowana na poziomie posadzki płyta pomiarowa może zostać przesunięta przez koło przejeżdżającego po niej pojazdu w lewą lub prawą stronę. Wynik pomiaru zostaje przekazany oraz wyświetlony na monitorze, a następnie umieszczony na wydruku raportu z badania.
 

Test amortyzatorów TUZ-1
Urządzenie TUZ-1 służy do sprawdzania skuteczności tłumienia amortyzatorów wbudowanych w pojazd, bez konieczności ich wymontowywania. Urządzenie pozwala również mierzyć nacisk koła oraz rzeczywistą masę całkowitą pojazdu.  TUZ-1 składa się z dwóch zespołów mechanicznych, z których wartości badania przesyłane są do CJS.
Pomiary urządzenia oparte są na metodzie Eusama. Wyniki pomiarów przedstawione są w (%) określających przyczepność koła do podłoża. Przebieg badania przedstawiony jest na monitorze CJS, a ocena stanu zawieszenia zawarta jest w raporcie końcowym badania.
 


Urządzenia rolkowe do i powyżej 3,5t - RHE-30/6S
Urządzenie rolkowe RHE-30/6S służy do badania pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do i powyżej 3,5t. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym urządzenie umożliwia kontrolę pojazdów o dmc. do i powyżej 3,5t, pojazdów dwu i wieloosiowych, z osiami wleczonymi lub mechanizmami różnicowymi międzymostowymi, ciągników rolniczych, motocykli oraz autobusów. Urządzenie automatycznie rozpoznaje napęd 4x4, bez konieczności podnoszenia jednej osi pojazdu i rozpinania napędu.
 


Szarpaki do i powyżej 3,5t - Sz-16M

Urządzenie szarpiące SZ-16M pozwala na wykrycie luzów i ocenę stanu technicznego zawieszenia oraz układu kierowniczego samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów o nacisku do 16t na oś. Badanie zawieszenia pojazdu odbywa się po najeździe kołami na przesuwne płyty szarpaka. Płyty najazdowe przesuwają się w czterech kierunkach, umożliwiając jednocześnie obserwację sprawdzanych elementów zawieszenia (przegubów, sworzni i łożysk) oświetlonych silnym światłem halogenowym.

 

Stacja wyposażona jest też w wiele innych urządzeń dodatkowych, m.in.:


Analizator spalin dga 1500 combi
Dostępny jest jako analizator 4 lub 5 gazowy , dymomierz lub w wersji Combi do silników benzynowych i diesla. Do zalet urządzenia należy pomiar stężenia O2, CO, CO2, HC z możliwością rozbudowy o moduł do pomiaru NO, automatyczne usuwanie kondensatu, automatyczna pomp stand by i automatyczne zerowanie, zmiany ciśnienia powietrza, automatyczna korekta poprzez wbudowany czujnik ciśnienia, pomiar obrotów i temperatury oleju. Moduł dymomierza zgodny jest z ISO 11614.


 


Tester świateł - Rigel 2400D
Przyrząd do kontroli ustawienia świateł (luxometr) reflektorów samochodowych umożliwia dokonanie badania ustawienia reflektorów w pojazdach wszystkich typów. Przymocowany jest do kolumny z ruchomą podstawą umożliwiającą łatwe i bezpieczne przemieszczanie urządzenia.

 

 

 

 

Prowadzimy badania techniczne wszystkich typów pojazdów kołowych.

       

©2008-2019 SEVIBUS S.A. | webdesign & coding: UNIQ POLIMEDIA

Ta strona do prawidłowego działania używa mechanizmu cookies (tzw. ciasteczek). [zamknij]