ważne informacje


ZATRUDNIMY KIEROWCÓW ZATRUDNIMY MECHANIKÓW
Sevibus S.A.
 

info:  schemat . cennik / regulamin . zasady korzystania z biletów na liniach strefowych . wniosek o wydanie EM-karty

rozkład jazdy (od 02.09.2017r):

Informujemy, iż rozkłady jazdy znajdują się na serwerze Urzędu Miasta Wrocławia.
Ewentualne błędy prosimy zgłaszać bezpośrednio do w/w Urzędu: wtr@um.wroc.pl

908 . 930

Monitoring Online


AKTUALNOŚCI

Organizacja komunikacji w dniu 15 sierpnia 2018r. (Siechnice, Kobierzyce, Wisznia Mała)
15 August

Informujemy, iż w dniu 15.08.2018r. (środa) komunikacja międzygminna i gminna będzie kursowała wg NIEDZIELNYCH rozkładów jazdy.


 
Informacja nt. punktu sprzedaży biletów "Wisznia Mała" (Wisznia Mała)
16 July

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas (nagła choroba właściciela punktu) w okresie od dnia 16 lipca 2018r. nieczynny jest kiosk na pl. Powstańców Wielkopolskich we Wrocławiu.
Sprzedaż biletów okresowych w tym czasie powadzić będziemy w kasie biura Sevibus S.A. w dni powszednie w godzinach 06:00 - 15:00.

Jednocześnie informujemy, iż trwają intensywne rozmowy z właścicielami okolicznych punktów usługowych i sklepów, w zakresie uruchomienia sprzedaży w dogodnej lokalizacji

Za utrudnienia przepraszamy.


 
Obowiązek informacyjny RODO (Wisznia Mała)
26 May

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) przekazujemy najważniejsze inormacje nt. zmiany zasad gromadzenia i przetwarzania Państwa danych osobowych w ramach zadania: "Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Wrocław na terenie Wrocławia oraz Gminy Wisznia Mała".
Klauzula informacyjna (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w imieniu administratora:  Gminy Wrocław (siedziba: plac Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław) informujemy, iż:

 1. Inspektorem ochrony Państwa danych osobowych z ramienia administratora jest: Sebastian Sobecki, tel. 71 777 77 24, e-mail: iod@um.wroc.pl, adres: j.w.;
 2. Podane przez Państwa w trakcie wyrabiania biletów elektronicznych oraz biletów okresowych dane są przetwarzane w celu wydania EM-karty oraz personalizacji elektronicznej karty. W tym celu będą przetwarzane: imię i nazwisko, wizerunek (zdjęcie), numer karty, nr ewidencyjny;
 3. Podstawą przetwarzania  wyżej wymienionych danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Panią/Pana zgoda.
 4. Ponadto Gmina Wrocław przetwarza w celu zawarcia umowy przewozu oraz wydania na żądanie faktury VAT następujące  dane osobowe :
  1. rodzaj biletu; 
  2. trasa (relacja);
  3. nr linii;
  4. nr kursu;
  5. data ważności biletu;  
  6. data sprzedaży biletu;
  7. NIP;
  8. nazwa firmy;
  9. REGON;        
  10.  adres prowadzonej działalności gospodarczej.
 5. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią /Pana zgody na przetwarzanie danych ww. celach, a po wycofaniu zgody aż do dnia upływu terminu wynikającego z przepisów prawa podatkowego dla udokumentowania sprzedaży biletów.
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 6. Pani/Pana dane osobowe zostaną udostępnione operatorowi miejskiej komunikacji na terenie Wrocławia i Gminy Wisznia Mała,
  tj. Sevibus S.A.ul. Sułowska10, 51-180 Wrocław oraz wystawcy EM-karty:  Barbara Gust, ul. Powstańców Wielkopolskich, Wrocław.
 7. Ponadto dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom współpracującym z administratorem w celu prawidłowej realizacji usługi.
 8. Pani /Panu przysługują następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych :
  • prawo do wycofania zgody,
  • prawo do dostępu do swoich danych osobowych,
  • prawo żądania sprostowania swoich danych osobowych,
  • prawo żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,
  • prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie    używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pan i/pan przesłać  te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Pani/Pana dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe.
 9. PRAWO WYCOFANIA ZGODY:
  Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody. W związku z tym przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych
  w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać poprzez złożenie  oświadczenia w punkcie wydania EM-karty.
 10. PRAWO WNIESIENIA SKARGI:
  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochrona danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony  Danych Osobowych.

W związaku z powyższym zmianie ulega treść (wzór) wniosku o wydanie EM-karty który możecie Państwo pobrać również z naszej strony www. 
Informacja nt. punktu sprzedaży biletów "Wisznia Mała" (Wisznia Mała)
22 May

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas  (problemy techniczne punktu) w okresie od dnia 22 maja 2018r. do 26 maja 2018r. nieczynny będzie  kiosk na pl. Powstańców Wielkopolskich we Wrocławiu.
Sprzedaż biletów  okresowych w tym czasie powadzić będziemy w kasie biura Sevibus S.A. w dni powszednie w godzinach 06:00 - 16:00.

Za utrudnienia przepraszamy.


 
Godziny pracy Sevibus S.A. w dniu 2 maja 2018r. (Siechnice, Kobierzyce, Wisznia Mała)
26 April

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 2 maja 2018r. (środa) biuro spółki Sevibus S.A. będzie czynne do godziny 12:00.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w tym dniu zaprasza w godzinach 900 - 1200
 


 
<< nowsze
| starsze >>
©2008-2018 SEVIBUS S.A. | webdesign & coding: UNIQ POLIMEDIA

Ta strona do prawidłowego działania używa mechanizmu cookies (tzw. ciasteczek). [zamknij]