Pokaż więcej

Sevibus Sp. z o.o.
2020

Komunikacja Kobierzyce

Kobierzyce – 37.PKO Wrocław Maraton

Przez Sevibus Team · 10 września 2019

Brak komentarzy

W związku z organizowanym „37.PKO Wrocław Maratonem” w dniu 15 września 2019r. (niedziela) w godzinach 7:00-12:00 na trasie Maratonu wystąpią zakłócenia w kursowaniu linii autobusowej 862 i 862R.

Dlatego też w dniu 15.09.2019r. (niedziela) przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji gminnej, które zostaną wprowadzone ok. godziny 7:00.

I tak, w związku z wprowadzonymi ograniczeniami w ruchu kołowym na ulicach Ślężnej i Wiśniowej, autobusy linii 862 będą odjeżdżały z przystanku tymczasowego Wrocław – Dworzec Główny PKP, zlokalizowanego przy CH Wroclavia (vis-a-vis przystanku zlokalizowanego na ul. Suchej) a następnie pojadą ulicami: Joannitów, Dyrekcyjną, Borowską, Armii Krajowej, Ślężną i Powstańców Śląskich do przystanku „Orla”, skąd dalej trasą podstawową, zgodnie z rozkładem jazdy.

W kierunku tym pominięte zostaną przystanki (oznaczone poniżej kolorem czerwonym:

  • Wrocław – Sanocka,
  • Wrocław – Ślężna/ Wiśniowa,
  • Wrocław – Hallera
kursy linii 862 objęte zmianami (zobacz pełny rozkład)

W kierunku powrotnym (do Dworca PKP) autobusy pojadą stałą trasą do przystanku tymczasowego „Wrocław – Dworzec PKP”, który w trakcie trwania maratonu będzie się znajdował  przy CH Wroclavia (vis-a-vis przystanku zlokalizowanego na ul. Suchej).

Autobusy linii 862R na ul. Suchej będą odjeżdżały ze swoje przystanku stałego i pojadą trasą objazdu – analogicznie jak w przypadku linii 862 (przystanki ominięte oznaczono poniżej kolorem czerwonym).

kursy linii 862R objęte zmianami (zobacz pełny rozkład)

Autobusy linii 862 i 862R powrócą na swoją stałą trasę ok. godziny 12:00.

trasa 37.PKO Wrocław Maratonu

Tagi: ,

Komentarze

Dodaj komentarz